نمایش 1-7 از 7 نتیجه
تجهیز استودیو تلویزیونی اسرا

تجهیز استودیوی تلویزیونی اسرا وا بسته به دفتر آیت الله جوادی آملی در قم در سال 93  که نصب نور DMX  ، تجهیزات صدا و تصویر و اتصالات آن توسط شرکت انجام گرفت .

راه اندازی استودیو 1 شبکه جهانی هدهد

از اولین پروژه های شرکت صبارسانه تجهیز و راه اندازی استودیوی شماره یک شبکه جهانی هدهد می باشد که با سیستم FullHD از سال 89 تا 93 مشغول به فعالیت و تولید برنامه بوده است و در سال 94 مجددا توسط شرکت به سیستم 4k  یا الترا اچی دی ارتقا یافته است .

راه اندازی سرور و فایروال واحدهای صنعتی

مدیریت و کنترل داده ها در شبکه از عواملی است که تقریبا هر شبکه ی کوچک و بزرگی به آن نیاز دارد . مدیریت فایل ، اینترنت ، کاربران و .... توسط سرور و فایروال صبا با پشتیبانی آنلاین 24 ساعته از جمله خدماتی است که در واحد شبکه شرکت صبارسانه صورت می گیرد .

راه اندازی استودیوهای کروماکی

در سینمای امروز و برنامه های تولیدی کروماکی نقش بسیار مهمی را ایفا میکند . هزینه پایین و دردسر کمتر نسبت به دکورهای سنگین باعث می شود استودیوهای کروماکی بیشتر مورد استفاده قرار بگیرند . شرکت صبا رسانه تا به امروز بیش از 10 استودیو کروماکی برای برنامه سازان تلویزیونی طراحی و تجهیز کرده است .

ارتباط PTP و نصب دکل

شبکه های بی سیم امروزه بسیار پرکاربرد بوده و در حال پیشرفت می باشند .ارتباطات نقطه به نقطه شبکه برای سرعت عمل در کارها و کاهش انواع هزینه ها در سازمان ها بسیار کاربردی است . شما می توانید دو ساختمان و یا بیشتر را در فاصله های کیلومتری از هم با سرعت خوب شبکه کنید و اطلاعات را بین تمامی ساختمان ها به اشتراک بگذارید و مدیریت کنید .بخش شبکه شرکت تجربیات بسیار زیادی در این موضوع داشته و در این رابطه آماده ی همکاری با شما  می باشد .

راه اندازی پخش زنده اینترنتی Web Streaming

امروزه بیشتر مردم با اینترنت سر کار دارند و کم کم تلویزیون جای خودش را به شبکه ها و سایتهای اینترنتی می دهد .استریم کردن ویدئو به معنای دریافت و نمایش همزمان ویدئو توسط کاربر نهایی است ، زمانی که این ویدئو توسط یک فرستنده برای آن گیرنده ارسال شود. ارسال صدا و تصویر از طریق اینترنت ، توسط شرکت و بسته به نیاز شما طراحی واجرا می گردد. کلاسهای آموزشی خاص ، جلسات ، شبکه های سرگرمی و تلویزیون های اینترنتی از جمله مشریان استریمینگ تصویر و صدا می باشند. 

—UDP
—RTP , RTSP , RTMP
—HTTP adaptive  bitrate  streaming
—TCP
—Uni Cast Protocols
—Multi Cast Protocols

کیس های پرتابل تدوین خطی

نظر به اهمیت ضبط تصاویر و صدای با کیفیت تصویری مراسم ها (کنفرانس - جشن - هیئت های مذهبی و ... ) این باکس پرتابل طراحی گردیده است . با پیشرفته شدن تجهیزات رسانه و کوچک شدن آنها کمتر کسی به سراغ میکسرهای بزرگ و غیرقابل حمل با هزینه ی بالا می رود ، این باکس بطور کامل شاید یک سوم قیمت یک میکسر سونی و یا ترای کستر باشد البته به جرات می توان گفت با همان کیفیت . کامپکت بودن باکس باعث می شود عمر تجهیزات افزایش یابد . تقریبا تمامی ورودی ها و خروجی های مورد نیاز در آن تعبیه شده است . تجهیزات استفاده شده در این مدل باکس عبارتند از :

1-میکسر بلک مجیک Television studio :چهار ورودی SDI  و دو ورودی HDMI  - قابلیت استریم از طریق USB  - خروجی SDI و HDMI آ 2-رکوردر بلک مجیک Hyper Deck Studio :ورودی SDI  و HDMI - ضبط بر روی هارد SSD  - کیفیت فول اچ دی 3-سیستم ارتباطی Datavideo ITC100: کیفیت صدای عالی - چهار باکس تصویربردار - قابلیت افزایش تا هشت باکس - لامپ تالی 4-مانیتور بلک مجیک Dualview : نمایشگر Multiview  و فینال 5-مبدل بلک مجیک SDI to Analog خروجی آنالوگ تصویر و صدا 6-اینترفیس Tally  بلک مجیک 7-مبدل صدای آنالوگ به دیجیتال